Jaké typy tréninků děláte?

Na svoje si přijde každý 🙂 Máme tréninky zaměřené na přípravu na překážkové závody, běžecké tréninky, ale taky (ne)obyčejné posilovací. I když chcete jen zhubnout, posílit nebo lépe běhat, zvládneme vše.

Co mám udělat, abych mohl začít trénovat?

Přijít na jakýkoliv vypsaný trénink na Facebooku nebo napsat zprávu a domluvit se na soukromém tréninku 🙂

Potřebuju nějaké vybavení?

Jen sportovní pohodlné oblečení, pití a případně ručník 🙂 Na venkovní trénink se hodí boty, na vnitřních často cvičíme naboso, protože pak člověk lépe vnímá své tělo i cviky. Ale nikoho nenutíme 😉

Co když vůbec necvičím?

Každý někdy začínal. A proto jsme tady, abychom pomohli, podpořili a vše vysvětlili.

A co když nebudu stíhat?

Tréninky jsou vždy uzpůsobené tak, aby si každý zvolil svojí intenzitu a v pohodě stíhal. A když to budete chtít rozjet, pomůžeme vyhecovat a udržet tempo 🙂

Kolik mě to bude stát?

Některé venkovní tréninky jsou zdarma, to je vždy uvedené v události. Cena vnitřních tréninků se liší podle lokality. Ceny osobních tréninků, mikroskupinek apod. jsou uvedené v sekci Tréninky na webu.

Kde trénujete?

V Praze a okolí. Kempy a soustředění pak podle toho, která lokalita se nám zrovna líbí a ubytuje nás 🙂 Naší základnou je workoutové hřiště v Lázních Toušeň, ostatní tréninky probíhají po celé Praze.

Mám děti a nevím, jestli seženu hlídání. Můžu je vzít s sebou?

Určitě 🙂 Děti nejsou omezení, naopak odmala vnímají a učí se, že sport a pohyb je součástí života. Na soukromých lekcích zvládneme děti zabavit, na skupinovkách se jich někdy sejde víc a vyhrají si spolu.

Mám hodně práce a nevím, jestli budu stíhat. Někdy nemám čas se ani najíst.

U individuálních plánů se je pokusíme sestavit tak, abyste stíhali vše. Víme, že je důležitá efektivita a úspora času, proto tréninky postavíme tak, abyste je zvládli napasovat do nabitého rozvrhu, a zároveň vše stíhali.

Musím běhat překážkové závody?

Ne 🙂

A když začnu, nezničí mi to zdraví?

Nezničí! Když budete správně trénovat, neodběhnete závod tzv. z gauče a připravíte se, naopak to vašemu tělu i hlavě prospěje. Ale vše je potřeba brát s rozumem 🙂

Co když se budu bát? Pomůžete mi s prvním závodem?

Určitě! Podpoříme, pochválíme a případně obejmeme 🙂

A s registrací?

Taky 🙂

Musím mít týmový dres?

Ne. Oblečení je jen na vás.

A můžu ho mít?

Tak určitě. Pravidelně děláme objednávky naší kolekce dresů a doplňků, takže není problém vás obléct do darksidího od hlavy až k patě.

Já ale neběhám.

Nikdy není pozdě začít 😉 A není to tak hrozné, jako byla patnáctistovka na školním ovále. A taky to časem bude lepší, než byl ten první dospělý běh, kde jste měli pocit, že vypustíte duši 🙂 Vážně!

Nechci jet na závody sám. Můžu se k někomu přidat?

Na závody často hledáme společné ubytování, když je to daleko, nebo se domluvíme na spolujízdě v autě, když je to blíž 🙂

Má Dark Side něco společného se Star Wars?

Tak trochu. Superhrdinové a komiksy nás baví, ale kromě toho, že máme černý humor, vychází Dark Side spíš z okolností našeho vzniku. A taky to zní dobře. Že jo?

Snad jsme zodpověděli všechny možné otázky 🙂 A pokud ne, nebojte se nám napsat. Za žádný dotaz se nebudeme zlobit :))